...o NÁS


Ahojte! Volám sa Robo Gálik, pochádzam z Nitrianskeho kraja a fotografii sa aktívne venujem od roku 2010. Napĺňa ma hlavne fotografovanie svadieb a portrétov. S fotením mi pomáha priateľka Carmen, ktorá okrem asistovania je aj druhým fotografom. Fotografia je naša spoločná vášeň, ktorá nám umožňuje spoznávať zaujímavé miesta a nových ľudí.

Fotografovanie SVADBY


Svadba patrí k najdôležitejším a neopakovateľným momentom v živote dvoch zaľúbených ľudí. Tak ako Vám záleží na priebehu svadby, by Vám malo záležať aj na výbere fotografa. Každý fotograf má svoj jedinečný rukopis, cítenie a pohľad na fotografiu. My sa snažíme Vašu svadbu zachytiť ako celok, príbeh, v ktorom každá fotka na seba nadväzuje a po ich prezretí sa vrátite časom späť. Opätovne prežijete všetky emócie, šťastie, úsmevy, pohľady, intimitu, celkovú atmosféru a zároveň ho uvidíte našimi očami.

Ak Vás práve tie naše fotografie oslovia, tak nás neváhajte kontaktovať. Na všetky otázky Vám odpovieme či už mailom, telefonicky alebo osobne. Kompletný cenník aj s podrobnosťami posielame na vyžiadanie. Pre rýchlejšiu komunikáciu Vás poprosíme uviesť termín svadby a miesto konania. ;)

Kontakt

robogalik@gmail.com / +421 915 400 062
oblasť pôsobenia: celá SR / možnosť dohody v celej EU
fb fb fb

Člen Asociácie Slovenských Svadobných Fotografov
fb

Člen Celosvetového Združenia Svadobných Fotografov
fb

about me
© 2023 robertgalik.com | všetky práva vyhradené